5-3

Scor final. Superb. Nu am cuvinte. Bravo Lyon, rusine Steaua. A-ti avut meciul in mana, dar l-ati facut cadou. Sunt roman dar felicit Lyon-ul. Pana mea de prosti.

4-3 pentru Lyon

Nici nu ma mai uit la meci. Imi e rusine de scorul asta. Mai sunt cateva minute de joc. A fost o seara superba, un meci superb, dar un scor de cacat, binenteles pentru Steaua. Dezamagit total.

Scor 3-2 pentru Steaua

Spre finalul primei reprize Steaua marca. Scorul la pauza este de 3-2. Conducem Lyon-ul si speram sa fie asa si sa mai marcam in continuare. Este un meci imprevizibil din punctul meu de vedere, vad cu ce tarie joaca Lyon-ul dar sunt uimit de apararea Stelei. Zapata a scos mingea de cateva ori bune. Sa vedem ce se intampla in a doua repriza ...

Scor 2-2

Scorul este 2-2 si nici la pauza nu am ajuns, minutul 33. Rusine Stelei, imi pare rau ca nu a putut sa reziste in avantaj macar 20 de minute. Ce pot sa mai zic, curios de finalul jocului.

Steaua - Lyon --- 21 octombrie [scor 2-1]

Tocmai ma uitam la meci. Vad 1-0 pentru Steaua. Ghencea in aer, frate-miu se ridica in picioare, toti striga GOOOOL !!!! Dupa cateva minute, Goiaaan, siii ... GOOOL! Incredibil, 2-0 pentru Steaua. Nu-mi venea sa cred. Zic trebuie sa postez pe blog. Dau scrie mesaj, scriu cateva cuvinte, aud televizor: Da, 2-1 pentru Steaua. Lyon a marcat. Suntem in minutul 26 si deja am vazut 3 goluri, Lyon forteaza jocul, Steaua vad ca contraataca ... astept restul meciului. Va povestesc mai indata restul ...